(2) Pełnym Głosem – letnie warsztaty śpiewu białego

8 Sie 2021 godz.18:00 - 14 Sie 2021 godz.13:00,
Koszt warsztatów: 1 385,00 zł

II termin
Zgłoszenia do 23 czerwca.

KOSZT UCZESTNICTWA (pełny program, pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie, zakwaterowanie w pokojach 2-,3-osobowych z łazienkami):
1385 zł, w tym 785 zł opłaty rezerwacyjnej płatnej w ciągu 3 dni od otrzymania akceptacji zgłoszenia – nie później niż do 23 czerwca

opłaty dla osób towarzyszących (niebiorących udziału w warsztatach wokalnych):
1085 zł opłata dla osób towarzyszących powyżej 12 lat (noclegi, wyżywienie, możliwość udziału w zajęciach otwartych); opłata rezerwacyjna 585 zł
1085 zł opłata dla dzieci w wieku 3-12 lat (noclegi, wyżywienie-porcje dziecięce, zajęcia dla dzieci, udział w zajęciach otwartych z rodzicami); opłata rez. 585 zł
50 zł/dzień opłata (za udział w częściach otwartych imprezy) dla gości lub osób odwiedzających imprezę (możliwość udziału w zajęciach otwartych); wyżywienie i nocleg – płatne osobno
Wstęp wolny na ostatni wieczór warsztatowy.
Dodatkowo obowiązuje opłata klimatyczna od osób dorosłych 1,50 zł/dzień (łącznie 9 zł) płatna gotówką po przyjeździe na warsztaty.

Przy wpłacie po 23 czerwca 2021 opłaty są wyższe o 150 zł.
Zrezygnować z warsztatu można najpóźniej do 23 czerwca 2021. Po tym terminie nie zwracamy wpłat. W przypadku rezygnacji do 23 czerwca zwrotowi podlega cała wpłacona kwota.

Nr konta bankowego do wpłaty: Volkswagen Bank direct 79 2130 0004 2001 0314 0613 0001 (z dopiskiem: „Warsztaty2”).
Jeśli chcesz wysłać przelew z zagranicy, napisz o tym w zgłoszeniu (podamy Ci inny nr konta, ponieważ Volkswagen Bank pobiera wysokie prowizje przy transferach zagranicznych).

Pozostała część opłaty płatna przelewem do 26 lipca 2021. Opłata klimatyczna (9 zł od osoby dorosłej za cały pobyt) płatna gotówką po przyjeździe na warsztaty.

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WARSZTATACH

Goście / osoby towarzyszące (również dzieci – pod opieką swoich opiekunów) mogą brać udział we wszystkich zajęciach poza warsztatami wokalnymi. Osoby towarzyszące są zgłaszane przez uczestników w ich ankiecie zgłoszeniowej (imię, nazwisko, a w przypadku dzieci – wiek, stan zdrowia dziecka, zainteresowania).
Zapewniamy opiekę nad dziećmi w czasie warsztatów wokalnych (w formie odrębnych warsztatów dla dzieci, gdzie dzieci będą pod opieką prowadzącego). W pozostałym czasie dzieci pozostają pod opieką swoich opiekunów. Dzieci mogą brać udział razem z dorosłymi w zajęciach otwartych (wszystkie poza wokalnymi).
W czasie zajęć dla dzieci obowiązuje zakaz używania elektroniki i smartfonów.

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Keep this field blank:
imię i nazwisko*:
Pole wymagane
E-Mail*:
Pole wymagane
Telefon*:
Pole wymagane
Liczba osób*:
Miasto/miejscowość
Wiek
Zawód / kierunek studiów
Jakie masz doświadczenia warsztatowe (śpiewu, pracy z głosem, muzyczne, artystyczne, rozwoju osobistego, pracy w grupie)?
W jakich warsztatach (przez kogo prowadzonych) brałaś(eś) udział?
Twoje oczekiwania wobec warsztatów:
Skąd dowiedziałaś(eś) się o warsztatach? Prosimy o wskazanie konkretnego źródła (jeśli z internetu, to z jakiej strony? Jeśli z prasy, z jakiej?)
Czy zgadzasz się na publikację zdjęć z zajęć na naszej stronie?*
Pole wymagane
przepisz tekst z obrazka:
Pole wymagane
Oświadczam, że akceptuję zasady zapisów i udziału w warsztatach*
Pole wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji warsztatów zgodnie z z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.*